Πρόσκληση σε σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας για επίσκεψη στο πάρκο περιπέτειας ΣΕΦΑΑ/ΑΠΘ

Καλούνται όλα τα σχολεία Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Νομού Θεσσαλονίκης και όμορων νομών να πάρουν μέρος στο πρόγραμμα επίσκεψης σχολείων που  πραγματοποιεί η Σχολή Επιστημών Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του ΑΠΘ για τρίτη συνεχή χρονιά. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρίσκουν πληροφορίες στο μενού Επισκέψεις σχολείων ή να τηλεφωνούν στο 2310 -991871 και 991872 από 8.30 μέχρι τη 1.30 το μεσημέρι. Κόστος συμμετοχής για τέσσερις δραστηριότητες: 5 ευρώ/μαθητή. Σε περίπτωση κακοκαιρίας λειτουργούν οι κλειστές εγκαταστάσεις αναρρίχησης -παρκούρ της Σχολής με τροποποιημένο πρόγραμμα δραστηριοτήτων .